2019-11-21

Targi uczelni brytyjskich - Study UK w Warszawie

Miasto: Warszawa
Branża: targi edukacyjne i językowe

Targi odbędą się 21 listopada w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ul Brackiej 25 w Warszawie.

W ramach targów Study UK organizatorzy i wystawcy zapraszają na ciekawe seminaria, podczas których można zdobyć wiele praktycznych informacji o studiach na Wyspach Brytyjskich, także w kontekście brexitu.

Swoją ofertę edukacyjną zaprezentuje blisko 30 brytyjskich uniwersytetów. W Gdańsku, gdzie targi Study UK organizowane są po raz pierwszy, pojawią się m.in. przedstawiciele Falmouth University czy University of Sheffield i zaprezentują, jak tworzyć portfolio na kierunki artystyczne i architekturę.

Pracownicy British Council przybliżą także, dlaczego zdanie egzaminu IELTS zwiększa szanse na dostanie się na studia w Wielkiej Brytanii oraz odpowiedzą na pytania związane z egzaminem. Podobny program oferuje Kraków.

W Warszawie zaś seminaria będą się odbywać równolegle w dwóch salach, gdzie m.in. przedstawiciel Anglia Ruskin University opowie o możliwościach stypendialnych i innych formach dofinansowania studiów. Tutaj także będzie się można dowiedzieć więcej o egzaminie IELTS. Jeden z doświadczonych nauczycieli British Council opowie, jak napisać list motywacyjny (personal statement), który pełni bardzo ważną rolę w procesie rekrutacyjnym.

Dodatkowym punktem warszawskiej odsłony targów będzie wystawa prac artystycznych ze Szkoły Realnej inspirowanych kulturą brytyjską – zapraszamy w imieniu młodych twórczyń i twórców!

Wstęp na targi i seminaria jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji.

Dodatkowe informacje, w tym pełna lista uczelni oraz rejestracja na stronie:

https://www.britishcouncil.pl/events/targi-uczelni-brytyjskich-study-uk-2019


data ostatniej modyfikacji: 2019-11-19 12:07:33
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 


INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Kursy i egzaminy
profi_Lingua_test_220.jpg

Egzaminy językowe

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura UNS - studia II stopnia Pedagogika
miniatura
 
Polityka Prywatności